Cadmould® udělal simulace jednoduchými a dostupnými

Essential zdarma ke stažení

Würselen, Německo.

Mnoho společností, především těch, které nepoužívají simulační software, se často vyhýbá zavedení počítačem podporovaného vývoje produktů. Nejčastěji uváděným důvodem jsou vysoké a okamžité náklady na pořízení simulačního software. Z tohoto důvodu se firma Simcon rozhodla nabídnout jedinečné řešení – software pro simulaci technologie vstřikování plastů Cadmould® 3D-F® je možné do 30. září 2017 stáhnout ZDARMA!

Firma Simcon se proto rozhodla, pomocí této jedinečné nabídky, usnadnit zájemcům vstup do využívání simulačního softwaru. Do 30. září 2017 je možné stáhnout verzi softwaru Cadmould® 3D-F® Essential zcela zdarma ze stránek firmy Simcon – www.simcon-worldwide.com/free-essential. Nutná je pouze registrace uživatele. Pomocí bezplatně staženého softwaru Cadmould® 3D-F® Essential mohou uživatelé využívat nejdůležitější a nejpoužívanější funkce softwaru zdarma.

Software Cadmould® 3D-F® je nepostradatelným nástrojem pro rychlé a spolehlivé navrhování plastových dílů, vstřikovacích forem a výrobních procesů a jejich optimalizaci.

Simulační software Cadmould® 3D-F® přináší konstruktérům dílů, vstřikovacích forem a v neposlední řadě také výrobcům a zpracovatelům plastů mnoho konkurenčních výhod. Především se jedná o snížení nákladů již ve fázi vývoje plastového dílu nebo konstrukce vstřikovací formy, neboť díky simulacím, se vyhneme náročným a nákladným úpravám formy. Výsledky simulací jsou také přínosné při jednání se zákazníkem, protože jejich prezentací je možné snadněji prosadit optimalizaci dílu. A na konec se, díky větší spolehlivosti důležitých rozhodnutí, která mají positivní vliv na efektivitu a motivaci zaměstnanců, zlepší i pracovní situace zaměstnanců ve firmě.

Stažení zdarma: www.simcon-worldwide.com/free-essential